Dołącz do ekipy małych skarbników i zwiedzaj śląskie podziemia z magicznymi istotami!

Mali skarbnicy i tajemniczy przyjaciel

Tarnowskie Góry

Rudek mali skarbnicy

Cześć,
jestem Rudek!

Potrzebuję pomocy!

Dołącz do ekipy małych skarbników i pomóż mi wrócić do domu!

 

Mali skarbnicy wykopywanie Rudka

Wykopywanie Rudka !

Piotrek, Olga, Kamil i Bartek to czwórka małych tarnogórzan, którzy podczas zabawy wykopują z ziemi niezwykły kamień. To mały Szczybrok, mieszkaniec podziemnego świata, który zgubił się swoim rodzicom.

Dzieci postanawiają mu pomóc wrócić do domu. Ich misja jest niezwykle trudna, a niespodziewany splot wydarzeń sprawi, że przyjaciele staną się superbohaterami ratującymi miasto przed katastrofą…

Razem z bohaterami książki zagłębisz się w zapomniane korytarze Zabytkowej Kopalni Srebra i Sztolni Czarnego Pstrąga. Poznasz też sekrety srebrnego miasta, odwiedzisz tarnogórski ratusz i pana burmistrza, wypijesz gorącą czekoladę z królem kurkowym Bractwa Kurkowego. A kiedy sprawy skomplikują się, ramię w ramię ze skarbnikami będziesz walczył o życie przyjaciela.

To historia o przyjaźni i niebywałej odwadze, osadzona w malowniczych okolicach Tarnowskich Gór wpisanych na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Rudek w przebraniu mali skarbnicy
Mali Skarbnicy i tajemniczy przyjaciel

Książka z gatunku dziecięcego fantasy – bawi, uczy i wzrusza, a przede wszystkim trzyma w napięciu do ostatniej strony. To historia o przyjaźni i niebywałej odwadze, osadzona w malowniczych okolicach Tarnowskich Gór wpisanych na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

To historia o przyjaźni i niebywałej odwadze, osadzona w malowniczych okolicach Tarnowskich Gór wpisanych na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Sprawdź, w których księgarniach możesz ją znaleźć lub zamów bezpośrednio online z naszej strony, dodatkowo nawet z dedykacją!